گلوریا جینز
 • نیویورک, ایالات متحده
 • 0161 496 xxxx نمایش
 • dum19@chimpgroup.com
 • 1بررسی ها

پس از موفقیت بسیار موفقیت آمیز به عنوان یک قهرمان جوایز در هند و سوار بر 1000 برنده از جمله نژادهای گروه در قاره و در سراسر جهان، علامت گذاری به استرالیا برای ادامه کار حرفه ای خود ادامه داد. متاسفانه آسیب رسیدن به رویای او در مورد موفقیت در جکیلی در این کشور پایان یافته است، اما این فرصت را نیز به نمایش گذاشت که در رویای دیگر زندگی اش املاک و مستغلات را به دنبال دارد.

بنیانگذاران آژانس هم با بیش از 25 سال تجربه در بازار فهرست. آژانس علاوه بر تیم متخصص و متخصص ما، به شدت کار کرده است تا شهرت قوی را به عنوان یک آژانس قابل اعتماد و قابل اعتماد بسازد. آژانس اعتماد به نفس خود را در شور و اشتیاق سنتی و اخلاق کاری خود متقاعد می کند که ما برای دومین بار خدمات ارائه می دهیم. این پایه و اساس موفقیت ما و دلیل اصلی مشتریان ما توصیه آژانس به خانواده و دوستان است.

وضعیت مستقل ما به ما اجازه می دهد تا استراتژی های بازاریابی سفارشی ایجاد کنیم که مناسب شرایط خاص شما باشند، چه فروش، اجاره، اجاره یا خرید، ما اعتقاد نداریم "یک اندازه مناسب است" همه!

آژانس با استفاده از تکنولوژی که موضوع عمده در بسیاری از کسب و کارهای جهان است کاملا پذیرفته شده است. ما پیوندی به همه پورتال های اصلی فهرست برای اطمینان از رسیدن به وسیع ترین و بهترین بازاریابی برای مشتریان خود داریم. آژانس متعهد به ارائه هر یک از مشتریان ما با اطلاعات مرتبط و قابل اعتماد با استفاده از دانش ما، حرفه ای و یکپارچگی کمک به آنها را جلوتر از بازار فهرست لندن در حال توسعه سریع

فروش و اجاره مسکن تنها بخشی از پیشنهاد ما است، خدمات دیگر ما عبارتند از: بازرگانی، نظرسنجی، ارزیابی رایگان، مشاوره برنامه ریزی و مدیریت، ما حتی می توانیم با وام مسکن خود کمک کنیم.

تعهد آژانس به صاحبخانه ها، فروشندگان، خریداران و مستاجران به طور یکسان، نه تنها برای ارائه بهترین خدمات و ارزش برای پول بلکه برای ارائه آن است.

ما را با الزامات فهرست خود به ما تحمیل کنید و از تمام انتظارات شما فراتر برویم.

گلوریا جینز فهرس

بسته شده است

اولیه و مناسب

$600از
نیویورک, ایالات متحده

در Chimp Studio، مأموریت ما این است که به مردم کمک کن...

(1)
فوری
بسته شده است

اتاق خواب زرق و برق دار

$5000از
نیویورک, ایالات متحده

این به طرز شگفت انگیزی به طرز شگفت انگیزی به یا...

به زودی بررسی کنید
بسته شده است

آپارتمان مرسوم، مد روز

$8000از
نیویورک, ایالات متحده

این به طرز شگفت انگیزی به طرز شگفت انگیزی به یا...

به زودی بررسی کنید

d نظرات دریافت شده

 • 19612
  3 بررسی
  23 Aug 2017

  کاربر می تواند دقت جستجو خود را از طریق این ویژگی افزایش دهد و این احتمال افزایش احتمال دستیابی به آن. پیش بینی شرایط جستجو، کلمات کلیدی را پیشنهاد می دهد و حتی تایپ ها را اصلاح می کند. کاربران، نمایندگی های نمایندگی مجاز هستند که ترکیب جستجو خود را ذخیره کنند تا جستجوهای مکرر آسان شوند.