ژاکلین هانتر
 • ایالات متحده
 • 0328 2544 xxxx نمایش
 • dum18@chimpgroup.com
 • 2بررسی ها

پس از موفقیت بسیار موفقیت آمیز به عنوان یک قهرمان جوایز در هند و سوار بر 1000 برنده از جمله نژادهای گروه در قاره و در سراسر جهان، علامت گذاری به استرالیا برای ادامه کار حرفه ای خود ادامه داد. متاسفانه آسیب رسیدن به رویای او در مورد موفقیت در جکیلی در این کشور پایان یافته است، اما این فرصت را نیز به نمایش گذاشت که در رویای دیگر زندگی اش املاک و مستغلات را به دنبال دارد.

بنیانگذاران آژانس هم با بیش از 25 سال تجربه در بازار فهرست. آژانس علاوه بر تیم متخصص و متخصص ما، به شدت کار کرده است تا شهرت قوی را به عنوان یک آژانس قابل اعتماد و قابل اعتماد بسازد. آژانس اعتماد به نفس خود را در شور و اشتیاق سنتی و اخلاق کاری خود متقاعد می کند که ما برای دومین بار خدمات ارائه می دهیم. این پایه و اساس موفقیت ما و دلیل اصلی مشتریان ما توصیه آژانس به خانواده و دوستان است.

وضعیت مستقل ما به ما اجازه می دهد تا استراتژی های بازاریابی سفارشی ایجاد کنیم که مناسب شرایط خاص شما باشند، چه فروش، اجاره، اجاره یا خرید، ما اعتقاد نداریم "یک اندازه مناسب است" همه!

آژانس با استفاده از تکنولوژی که موضوع عمده در بسیاری از کسب و کارهای جهان است کاملا پذیرفته شده است. ما پیوندی به همه پورتال های اصلی فهرست برای اطمینان از رسیدن به وسیع ترین و بهترین بازاریابی برای مشتریان خود داریم. آژانس متعهد به ارائه هر یک از مشتریان ما با اطلاعات مرتبط و قابل اعتماد با استفاده از دانش ما، حرفه ای و یکپارچگی کمک به آنها را جلوتر از بازار فهرست لندن در حال توسعه سریع

فروش و اجاره مسکن تنها بخشی از پیشنهاد ما است، خدمات دیگر ما عبارتند از: بازرگانی، نظرسنجی، ارزیابی رایگان، مشاوره برنامه ریزی و مدیریت، ما حتی می توانیم با وام مسکن خود کمک کنیم.

تعهد آژانس به صاحبخانه ها، فروشندگان، خریداران و مستاجران به طور یکسان، نه تنها برای ارائه بهترین خدمات و ارزش برای پول بلکه برای ارائه آن است.

ما را با الزامات فهرست خود به ما تحمیل کنید و از تمام انتظارات شما فراتر برویم.

ژاکلین هانتر فهرس

فوری
بسته شده است

بهترین پیشنهاد برگر

$63از
نیویورک, ایالات متحده

در استودیوی شامپاین، مأموریت ما این است که به م...

فوری
بسته شده است

بهترین معامله پیتزا

$150از
نیویورک, ایالات متحده

در استودیوی شامپاین، مأموریت ما این است که به م...

به زودی بررسی کنید
بسته شده است

رستوران برای تاملس

$74از
نیویورک, ایالات متحده

در استودیوی شامپاین، مأموریت ما این است که به م...

بسته شده است

بسته یک تیتان

$48از
نیویورک, ایالات متحده

در استودیوی شامپاین، مأموریت ما این است که به م...

به زودی بررسی کنید

d نظرات دریافت شده

 • 19605
  3 بررسی
  23 Aug 2017

  این کار با اجازه دادن به اعضای تیم خود، موقعیت شرکت و لینک های پروفایل های اجتماعی خود را برای نمایش در سایت خود اضافه می کند. شما می توانید کاربران ثبت نام شده نامحدود را در تیم خود اضافه کنید. ارتباط بین اعضای تیم شما. مالک می تواند اعضای تیم خود را با استفاده از سیستم مدیریت تیم مانند دستیار مدیر، کنترل کننده، فروش، اضافه کند.

 • 19603
  3 بررسی
  23 Aug 2017

  این ویژگی خاصی از اشتراک اجتماعی را برای کمک به گسترش تعداد مخاطبان کسب و کار و ارتباطات اجتماعی از طریق برقراری ارتباط از طریق افراد ارائه می دهد، اغلب از طریق سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، لینکدین تامبلر، Dribble، پوسیدگی و Google+