فرانکلین التون
 • نیویورک, ایالات متحده
 • 0131 458 xxxx نمایش
 • dum16@chimpgroup.com
 • 1بررسی ها

موفقیت خود را در زمینه بازاریابی و املاک و مستغلات با هم ترکیب می کند تا طیف وسیعی از خدمات را برای مشتریان به ارمغان بیاورد و یک عامل املاک و مستقل است.

با استفاده از تکنولوژی که موضوع عمده در بیشتر شرکت های تجاری در سراسر جهان است، شرکت کاملا پذیرفته شده است. ما پیوندی به همه پورتال های اصلی فهرست برای اطمینان از رسیدن به وسیع ترین و بهترین بازاریابی برای مشتریان خود داریم. شرکت متعهد به ارائه هر یک از مشتریان ما با اطلاعات مربوطه و قابل اطمینان با استفاده از دانش، حرفه ای و یکپارچگی ما است که به آنها کمک می کند تا از لیست بازار لندن در حال توسعه سریعتر جلوگیری کنند.

بنیانگذاران آژانس هم با بیش از 25 سال تجربه در بازار فهرست. آژانس علاوه بر تیم متخصص و متخصص ما، به شدت کار کرده است تا شهرت قوی را به عنوان یک آژانس قابل اعتماد و قابل اعتماد بسازد. آژانس اعتماد به نفس خود را در شور و اشتیاق سنتی و اخلاق کاری خود متقاعد می کند که ما برای دومین بار خدمات ارائه می دهیم. این پایه و اساس موفقیت ما و دلیل اصلی مشتریان ما توصیه آژانس به خانواده و دوستان است.

وضعیت مستقل ما به ما اجازه می دهد تا استراتژی های بازاریابی سفارشی ایجاد کنیم که مناسب شرایط خاص شما باشند، چه فروش، اجاره، اجاره یا خرید، ما اعتقاد نداریم "یک اندازه مناسب است" همه!

آژانس با استفاده از تکنولوژی که موضوع عمده در بسیاری از کسب و کارهای جهان است کاملا پذیرفته شده است. ما پیوندی به همه پورتال های اصلی فهرست برای اطمینان از رسیدن به وسیع ترین و بهترین بازاریابی برای مشتریان خود داریم. آژانس متعهد به ارائه هر یک از مشتریان ما با اطلاعات مرتبط و قابل اطمینان با استفاده از دانش، حرفه ای و یکپارچگی ما است که به آنها کمک می کند تا پیش از لندن بازار سریع فهرست

فروش و اجاره مسکن تنها بخشی از پیشنهاد ما است، خدمات دیگر ما عبارتند از: بازرگانی، نظرسنجی، ارزیابی رایگان، مشاوره برنامه ریزی و مدیریت، ما حتی می توانیم با وام مسکن خود کمک کنیم.

تعهد آژانس به صاحبخانه ها، فروشندگان، خریداران و مستاجران به طور یکسان، نه تنها برای ارائه بهترین خدمات و ارزش برای پول بلکه برای ارائه آن است.

ما را با الزامات فهرست خود به ما تحمیل کنید و از تمام انتظارات شما فراتر برویم.

فرانکلین التون فهرس

فوری
بسته شده است

پت نیشکر

$370از
نیویورک, ایالات متحده

در Chimp Studio، مأموریت ما این است که به مردم کمک کن...

(1)
فوری
بسته شده است

نشست سه جانبه

$420از
نیویورک, ایالات متحده

در Chimp Studio، مأموریت ما این است که به مردم کمک کن...

به زودی بررسی کنید
فوری
بسته شده است

نولیتا ویژه سح

$2500از
نیویورک, ایالات متحده

این به طرز شگفت انگیزی به طرز شگفت انگیزی به یا...

به زودی بررسی کنید
باز کن!

پانزده گلدان

$2200از
نیویورک, ایالات متحده

بسیار خوب صفحه نمایش بزرگ و غیر قابل انعطاف و ب...

به زودی بررسی کنید
بسته شده است

به سبک ایتالیایی نوشتن

$5400از
نیویورک, ایالات متحده

بسیار خوب صفحه نمایش بزرگ و غیر قابل انعطاف و ب...

به زودی بررسی کنید

d نظرات دریافت شده

 • 19609
  3 بررسی
  23 Aug 2017

  پیشنهادات جستجو عبارت های جستجوی ممکن است که می توانید از آن استفاده کنید که مربوط به شرایطی است که تایپ می کنید. ویژگی اصلی پیشنهادات را در حین تایپ کردن در فیلد و پیشنهادات بارگیری بر اساس تجربه های قبلی یا جستجوهای زمان واقعی ارائه می دهد.